Восток SOS оголошує тендер з закупівлі, та фасування продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі, фасування та доставки продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів для осіб, які постраждали від воєнних дій  в Україні, ТПО, та/або знаходяться у деокупованих громадах та громадах що періодично знаходяться під обстрілом Півдня та Сходу України, а саме у Донецькій, Дніпровській, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях. 

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням.

Продукти харчування та гігієни будуть фасуватися та зберігатися Переможцем тендеру на своїх складах строком до 2 тижнів, з момента створення нової партії наборів.

Закупівля, та фасування продуктів харчування та гігієни здійснюватиметься за підтримки Bunge Limited.

Термін надання послуг: березень 2023 року

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі (враховуватимуться наявність та спектр товарів, вартість, можливість доставки, знижки, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації).

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 22 лютого 2023 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі, фасування та доставки продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС»,м. Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини