Відновлення на Донеччині: БФ «Схід SOS» провів ремонт у 65 будинках, пошкоджених внаслідок обстрілів рф

У січні 2024 року команда Благодійного фонду «Схід SOS» розпочала відновлювати домогосподарства на Донеччині, що були пошкоджені внаслідок обстрілів рф. Дрібний ремонт провели вже в 65 будинках.

«Наші спеціалісти замінили вікна та відремонтували дахи в 31 будинкові міста Дружківка, 2 у селищі Новоселівка, 31 у селі Дробишеве та 1 у місті Краматорськ. У черзі на відновлення наразі понад 100 домогосподарств. Пріоритетно допомагаємо самотнім людям, родинам з малими дітьми та представникам маломобільних груп населення», – пояснив координатор напряму відновлення Євген Голованевський.

У межах проєкту команда підтримала зокрема й Людмилу з міста Дружківка, їй 76 років. Жінка не могла самостійно замінити пошкоджене внаслідок прильоту ворожої ракети вікно, але на допомогу прийшов фонд. Також встановили вікна та дах у домі Ольги з того ж міста, їй 56. 

Ми відновлюємо будинки людей, які не мають змоги брати участь у державній програмі «єВідновлення» через: 

  • неможливість державної реєстрації нерухомого майна; 
  • відсутність інформації в Державному реєстрі речових прав (ДРРП);
  • неможливість зареєструвати майно в ДРРП у випадках спільної сумісної власності; 
  • втрату документів на нерухоме майно, йдеться й про можливість реєстрації нерухомого майна у ДРРП;
  • неможливість дооформити спадщину у зв’язку з відсутністю нотаріуса, в якого спадкова справа;
  • зупинення розгляду заявок у програмі «єВідновлення» уповноваженими комісіями з різних підстав;
  • відсутність реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

Напрям відновлення здійснює діяльність на Донеччині з урахуванням безпекової ситуації та дотримується заходів безпеки, адже регіон знаходиться у безпосередній близькості до лінії фронту. БФ «Схід SOS» реалізує проєкт «Допомога населенню територій, що постраждали від військових дій і підриву Каховської дамби, необхідними будівельними матеріалами, які можуть бути використані для проведення легкого ремонту та підготовки до зими» за підтримки ActionAid.

Новини