У мережі осередків «Затишно space» провели серію заходів до Дня пожежної охорони

В Україні команди пожежної охорони складаються зі супергероїв і супергероїнь, які рятують життя та долі людей. В умовах повномасштабної війни вони працюють у надскладних умовах у найнебезпечніших точках країни.

У мережі безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space» ми регулярно проводимо заходи, що допомагають краще зрозуміти професію пожежників. Адже знати, цінувати та поважати – найменше, що ми можемо зробити для них у знак вдячності.

Сьогодні в Черкасах для матусь і дітей рятувальники організували захоплюючу екскурсію пожежною частиною. Учасники та учасниці дізналися про тонкощі роботи, приміряли спецодяг, познайомимося зі спеціальним обладнанням, спорядженням та технікою.

«Діти із задоволенням спостерігали за розрізанням металу, вдягали шоломи та навіть посиділи на водійському місці в пожежній машині», – розповіла соціальна працівниця Марина.

Від імені Благодійного фонду «Схід SOS» висловлюємо щирі привітання зі Днем пожежної охорони. Дякуємо за віддану роботу та сміливість. Пишаємося, що можемо співпрацювати з вами у прифронті та рятувати життя. Віримо в перемогу та реагуємо на виклики війни разом!

Всеукраїнська мережа безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space» – проєкт БФ «Схід SOS», метою якого є надання всебічної допомоги постраждалим від війни жінкам і дітям. Робота безпечних просторів у Черкасах, Вінниці та Кропивницькому реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. У Запоріжжі, Миколаєві, Одесі та Харкові – за підтримки уряду Канади. БФ «Схід SOS» є імплементаційним партнером міжнародної гуманітарної організації CARE.

Новини