У лютому 2024 року в безпечних просторах «Затишно space» Миколаєва, Кропивницького та Черкас відбулися денні табори

У лютому 2024 року в безпечних просторах «Затишно space» в Миколаєві, Кропивницькому та Черкасах відбулися денні табори від БФ «Схід SOS». До них долучилися 27 дорослих і 30 дітей.

«Ці дні були активними та сповненими позитивних емоцій. Такі івенти важливі для зміцнення родинних зв’язків, здобуття навичок, підтримки спільних інтересів, розвитку довіри та створення незабутніх спогадів», – переконана менеджерка простору Юлія Чокас.

У Миколаєві та Кропивницькому мами разом із дітьми взяли участь в арттерапевтичних майстер-класах, під час яких разом створювали картини. Відвідувачки долучалися до тренінгу «Особисті кордони» та створювали свічки разом із фахівчинями.

У просторі в Черкасах учасники поринули у світ творчості «Школа магії Хогвартс». Вони перемістилися до лабораторії зіллєваріння, створювали картини в магічному стилі, проходили квести та брали участь у майстер-класах. У програму було інтегровано психологічні вправи, а також практики для зняття стресу та самодопомоги в критичних ситуаціях. Наприкінці батьки та діти грали в настільні ігри.

Детальніше про заходи за посиланням.

Табори організовано в межах проєкту «Психосоціальна підтримка сімей в Україні», що реалізується БФ «Схід SOS» і Libereco за фінансової підтримки Terre des hommes.

Новини