Тендер: закупівля твердого палива для забезпечення потреб Музиківської територіальної громади Херсонської області.

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Схід SOS» оголошує тендер із закупівлі твердого палива (дров) для забезпечення потреб Музиківської територіальної громади Херсонської області.

Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо до домогосподарств, які знаходяться у Музиківській територіальній громаді.

Тендерна документація:

Кінцевий термін подачі – 4 лютого 2024 року (18:00). 

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 04 лютого 2024 року Новою поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер закупівлі твердого палива (дров)  для забезпечення потреб Музиківської територіальної громади Херсонської області». Учаснику слід врахувати терміни доставки.

 У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Схід-СОС», м. Ужгород,  Нова Пошта № 2 тел. 098 916 02 42. Безготівкова оплата за рахунок організації БО “БФ “Схід-СОС” ЄДРПОУ:39764400, якщо у цьому є потреба.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або зателефонувавши за номером 098 916 02 42 (Костянтин).

Новини