Благодійна організація «Благодійний Фонд «Схід SOS» оголошує тендер із закупівлі твердого палива (дров) для забезпечення потреб Музиківської територіальної громади Херсонської області.
Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо до домогосподарств, які знаходяться у Музиківській територіальній громаді.
Тендерна документація:
Кінцевий термін подачі – 4 лютого 2024 року (18:00).
Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 04 лютого 2024 року Новою поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер закупівлі твердого палива (дров) для забезпечення потреб Музиківської територіальної громади Херсонської області». Учаснику слід врахувати терміни доставки.
У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Схід-СОС», м. Ужгород, Нова Пошта № 2 тел. 098 916 02 42. Безготівкова оплата за рахунок організації БО “БФ “Схід-СОС” ЄДРПОУ:39764400, якщо у цьому є потреба.
Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або зателефонувавши за номером 098 916 02 42 (Костянтин).