Тендер на відбір постачальника послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів.

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Схід-СОС» оголошує тендер на відбір постачальника послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів. До участі запрошуємо українські компанії, агенції та фізичних осіб-підприємців, які можуть надавати відповідні послуги. Підрядники повинні мати досвід організації заходів і відповідні КВЕДи.

Тендер проводиться з метою вибору підрядника для надання послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів на території України в період квітень 2024 року включно. Закупівля послуг здійснюватиметься в рамках проекту “Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів за участю державних суб’єктів” який фінансується KURVE Wustrow.

Заходи включатимуть 1 ретрит «Ретрит для команди БО “БФ”Схід-СОС”» 

19-21 квітня,  Дніпропетровська область

Обслуговування заходу може передбачати, проте не обмежуватися наступним: 

• бронювання готелю;

• оренда конференц-залів;

• трансфер учасників та бронювання квитків по Україні;

• організація кава-пауз та харчування під час проведення заходів;

• матеріальне технічне забезпечення заходу;

  •        адміністративний супровід заходу

• подання заключного фінансового звіту про проведення заходу, що включає копії підтверджуючих документів тощо.

Пропозиції оцінюватимуться на комплексній основі (враховуватимуться розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи, гарні рекомендації тощо).

  Із тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням.

У разі виникнення додаткових запитань рекомендуємо відправляти листи на електронну адресу m.danyliuk@ east-sos.org або дзвонити за номером +38 (066) 523 47 05 (Марина Данилюк).

Для участі в тендері просимо надати пропозицію поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер для участі в наданні послуг з організації заходів. Ретриту» KURVE Wustrow. У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: УДРПОУ 39764400, БО «БФ «Схід-СОС», Ужгород, Нова Пошта № 2,  

тел. +38068 220 43 37, Васильєва Ірина Володимирівна.

Пропозиції приймаються до 08 квітня 2024 року (10:00). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Дата проведення тендеру – 09 квітня 2024 року (12:00)

Тендер вважається таким, що відбувся при наявності від однієї пропозиції.

Пропозиції оцінюватимуться тендерною комісією на комплексній основі (враховуватимуться вартість послуги, розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації). Про результати тендеру учасникам будуть розіслані повідомлення про результати тендеру.

Новини