Стартував збір коштів для колишньої полоненої Олесі

В Олесі була звичайна сім’я: чоловік і син, й вони разом жили в Донецьку.

У 2014 році, коли залишатися в місті було небезпечно через бойові дії, Олеся разом з сім’єю виїжджали з Донецька на територію вільної України. Олеся на той час була в декретній відпустці, а її чоловік намагався знайти стабільну роботу, але йому вдалося знайти лише тимчасові підробітки. Й врешті-решт родина була змушена повернутися до Донецька.

Одного дня Олесиного чоловіка затримали за підозрою у «шпигунстві» й Олесю теж, як свідка. Її незаконно утримували на підставі так званого адміністративного арешту кілька тижнів, але на щастя відпустили, й Олеся вирішила, що вони з сином мають поїхати:

«Я емоційно не справлялась. Мені потрібно було виїзджати, я просто зійду з розуму, як задихаєшся, стоїш і просто задихаєшся в цьому місті».

Дуже важко переживав цю непросту ситуацію син Олесі: постійно боявся, що маму заберуть і він залишиться сам. Олеся зібрала останні гроші і вони поїхали.

Уже майже місяць Олеся разом з 10 річним сином живуть в Київській області, і для них це як ковток свіжого повітря. Але чоловіка Олесі продовжують утримувати в Донецьку, щоб боротися за його звільнення жінці треба «стати на ноги», й зробити це самотужки. Олеся дуже старається налагодити життя, вона влаштувала сина до школи і активно шукає роботу, аби можна було самостійно винаймати житло, бо поки що вони живуть у знайомих. Повертатися в Донецьк Олесі вкрай небезпечно, тож їй наразі вкрай потрібна наша з вами підтримка.

Тому ми вирішили спробувати разом зібрати кошти на оренду житла на перший місяць і дуже просимо підтримати цю сім’ю:

Картка Олесі 4731 1856 1966 2569 (Приватбанк)

Новини