Розпочинаємо збір тем на Фестиваль думок 2023, під час якого обговоримо соціально важливі питання та виклики.

Фестиваль думок за час існування перетворився на потужний майданчик актуальних дискусій і сенсів. Від 2017 року захід щороку приймав гостей у Сєвєродонецьку. Цьогоріч не маємо змоги провести подію на Луганщині, проте з вірою у ЗСУ повідомляємо, що зустрінемося на іншій локації.

Про що говоритимемо? 

Чимало українців і українок втратили домівки внаслідок війни рф і вимушено почали життя з нуля. Слово «дім» набуло іншого значення та ступеню важливості. Цьогоріч ми зануримося в історичні факти та трагедії, що змушували людей покидати рідні оселі та шукати прихисток.

Ви можете запропонувати ідеї!

Ми в пошуку важливих тем, що дадуть поштовх для роздумів і допоможуть віднайти шляхи вирішення проблем, з якими ми зіштовхнулися в умовах повномасштабної війни рф в Україні. Чекаємо на ваші ідеї тут і закликаємо друзів, партнерів, бенефіціарів і представників БФ «Восток SOS» творити разом.

Як проводимо фестиваль?

З найцікавіших тем формуємо програму, основою якої є дискусії тривалістю 90 хвилин. Під час дискусій лідери думок, представники влади, громадського сектору та міжнародної спільноти діляться досвідом і знаннями. Слухачі долучаються до обговорень, ставлять запитання та отримують відповіді.

Стежити за новинами фестивалю можна на сторінках у соцмережах:

Ми відкриті до партнерств, колаборацій і знайомств! Залишилися запитання? Пишіть їх на електронну адресу [email protected].

Фестиваль організовує Благодійний Фонд «Восток SOS» за підтримки Естонської організації Mondo та Посольства Естонії в Україні в межах реалізації проєкту «Підтримка постраждалих унаслідок війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Мережею DOCU/CLUB ГО “Докудейз”

Новини