Проєкт «Зростай» від БФ «Схід SOS»: ділимося посиланнями на 8 лекцій для розвитку громадянського суспільства України

Громадський сектор відіграє важливу роль у підтримці суспільства в умовах повномасштабної війни. 

За даними Опендатабот, станом на 2023 рік в Україні було зареєстровано понад 208 000 неприбуткових організацій, із них більше ніж 57 000 є громадськими об’єднаннями, а близько 20 600 – фондами. Саме тому Благодійний фонд «Схід SOS» разом з Інститутом лідерства та управління УКУ провів серію вебінарів від досвідчених експертів у межах проєкту «Зростай». 

У квітні-травні 2024 року учасники та учасниці мали можливість відвідати 8 онлайн-зустрічей щодо командотворення, викликів масштабування, побудови партнерств і фандрейзингу, проєктного менеджменту, основ ведення бухгалтерії та стратегій плекання ментального здоров’я в організаціях. Наша мета – підсилювати тих, хто допомагає країні: активісти, волонтери, команди неурядових організацій і об’єднань.

Ми зібрали посилання на всі вебінари, аби ви зручно могли розвиватися та застосовувати здобуті знання для наближення перемоги:

«Виклики масштабування в організації: як зберегти культуру, керованість і фокус на найважливішому». Спікерка – Ольга Садоха (https://bit.ly/45pAHh9).

«Використання інструментів фандрейзингу на прикладі українських ОГС». Спікерка – Аліна Бочарнікова (https://bit.ly/4eesO2a).

«Розвиток партнерства у громадському секторі». Спікер – Олег Малець (https://bit.ly/4bQXxR3).

«Dreamteam або 7 кіл командотворення». Спікерка – Зоряна Борбулевич (https://bit.ly/4edrf4t).

«Публічні комунікації у громадському секторі». Спікерка – Мар’яна Романяк (https://bit.ly/3XiXGIU).

«Стратегія плекання ментального здоров’я в ОГС». Спікерка – Олена Бортнічук (https://bit.ly/3yVsDZq).

«Особливості здійснення діяльності та звітування ГО: бухгалтерські та податкові особливості». Спікерка – Ольга Іванків (https://bit.ly/4aRtUxL).

«Проєктний менеджмент: від планування до звітування». Спікер – Андрій Левицький (https://bit.ly/4ehxPag).

Проєкт «Зростай» реалізує БФ «Схід SOS» у партнерстві з Den Danske Helsinki-Komité for Menneskerettigheder, Інститутом лідерства та управління УКУ, Громадською спілкою «Освітній дім прав людини в Чернігові» та за фінансової підтримки New Democracy Fund.

Новини