Проєкт «Освітні посиденьки» об’єднує вчителів і викладачів в Одесі, Запоріжжі та Харкові

Ініціатива «Освітні посиденьки» від Благодійного фонду «Схід SOS» – тепер і в Одесі!

У березні 2024 року на базі нашого простору «Затишно space» пройшли перші групи підтримки з психологами та тренінги для освітян міста та вчителів, які вимушено переїхали до Одеси через війну. З безпекових міркувань частина шкіл обласного центру та регіону працюють у змішаному форматі, а саме місто страждає від постійних обстрілів, тож вчителям бракує живого спілкування та можливості відчути себе у безпеці.

«Нині учителям як ніколи необхідна підтримка та гуртування в колі однодумців. Повномасштабна війна змусила педагогів швидко підлаштовуватися під реалії сьогодення: окрім вчителювання, вони стали тими, хто дбає про психологічний комфорт учнів, надає їм підтримку, хоч нерідко освітяни й самі її потребують, адже багато хто з них і сам покинув рідні домівки, і так само переживають наслідки війни», – зазначив менеджер освітніх програм БФ «Схід SOS» Микола Оверченко.

Проєкт «Освітні посиденьки» розпочався у грудні 2023 року. Зустрічі на базі запорізького осередку «Затишно space» відвідали уже понад 150 вчителів. Простір у Харкові став місцем зустрічі для понад 70 директорів та вчителів з міста та області.

Проєкт покликаний посилити професійний розвиток освітян прифронтових міст, надати психоемоційну підтримку, гуртувати та підвищувати рівень компетентностей, аби відповідати умовам навчального процесу у змішаному та онлайн-форматі.

Вчителі, які нині мешкають у Одесі, Харкові та Запоріжжі можуть доєднатися до Telegram каналу «Освітні посиденьки» та слідкувати за анонсами безоплатних заходів, які проходять на постійній основі двічі на тиждень.

Приєднуйтесь до каналів!

Запоріжжя: https://t.me/osvitni_pos

Харків: https://t.me/posydenkykharkiv

Одеса: https://t.me/posydenkyodesa

Ініціатива «Освітні посиденьки» є частиною проєкту «Підтримка постраждалих унаслідок війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» та реалізується БФ «Схід SOS» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Новини