Передали 500 гігієнічних наборів сім’ям, які залишаються на Херсонщині

БФ «Восток SOS»  передав 500 гігієнічних наборів сім’ям, які залишаються на Херсонщині. Серед отримувачів ті, хто постраждав унаслідок підриву Каховської ГЕС, а також родини, які проживають у деокупованих селах. Складники наборів відповідають реаліям війни: сухі душі, шкарпетки, мило тощо. 

«Наш фонд особливу увагу приділяє допомозі жителям прифронтових територій. Вони живуть у постійній небезпеці, діти вимушені існувати в умовах вибухів і страху, а дорослі — шукати шляхи відновлення фінансової та ментальної стабільності. Наша мета — надати родинам речі першої необхідності та допомогти зрозуміти, що вони не одні»,  — зазначила голова правління БФ «Восток SOS», Катерина Скрипова. 

Дякуємо друзям зі Штабу допомоги Херсона за допомогу у розповсюдженні гігєгічних наборів. Благодійна допомога закуплена за підтримки TIDES Foundation. 

БФ «Восток SOS» від перших годин трагедії допомагає жителям Херсонської та Миколаївської областей. Екіпажі евакуювали людей старшого віку, зокрема й багатодітні сімʼї, представників маломобільних груп населення та людей з інвалідністю. Крім того, ми кооперувалися з партнерськими фондами, що опікувалися тваринами, оперативно передавали гуманітарну допомогу та питну воду, закуповували необхідну техніку та оснащення для рятувальників і працівників комунальних служб. 

Наразі фонд продовжує системно підтримувати постраждалих. 

Попереду чимало роботи, допомагаємо разом!

Новини