«Освітні посиденьки» у безпечному просторі «Затишно space» в Запоріжжі

Команда освітнього напряму Благодійного фонду «Схід SOS» запустила ініціативу «Освітні посиденьки». Це цикл лекцій, психологічних зустрічей і тренінгів для вчителів, що сприятиме покращенню компетентностей. Проєкт посилить професійний розвиток учасників і учасниць, надасть психоемоційну підтримку та згуртує освітян України. 

Ініціатива стартувала в Запоріжжі. Щотижневі зустрічі проходять у безпечному просторі «Затишно space» від БФ «Схід SOS». Долучилися викладачі закладів середньої освіти міст Запоріжжя, Бердянськ і Дніпрорудне, селищ Малокатеринівка, Кушугум, Біленьке та інших населених пунктів регіону. Вже відбулася перша супервізійна зустріч і тренінг «Використання штучного інтелекту в освітньому процесі».

«Я прийшла з наміром здобути знання та ширше розуміння сфери штучного інтелекту, ознайомитися з активними освітянами громади. Я отримала нову інформацію, яку використовуватиму у роботі. Все було змістовно та надзвичайно пізнавально», – поділилася учасниця.

Вчителі відзначають, що офлайн-зустрічі допомагають розвиватися професійно, висловлювати переживання та самореалізовуватися, а також зменшувати рівень стресу та відчувати себе частиною спільноти.

Ініціатива «Освітні посиденьки» є частиною проєкту «Підтримка постраждалих унаслідок війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» та реалізовується БФ «Схід SOS» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Новини