Оголошуємо тендер із закупівлі техніки для облаштування безпечних просторів для жінок та дівчат «Затишно Space»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СХІД-СОС» оголошує тендер із закупівлі техніки для облаштування безпечних просторів для жінок та дівчат «Затишно Space».

Закупівля товару здійснюватиметься в межах гуманітарного проєкту «Консорціум реагування в Україні: Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні (2023-2024)», наданого Бюро гуманітарної допомоги (BHA — Bureau for Humanitarian Assistance) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та отриманого організацією CARE, що реалізується Благодійною організація «Благодійний Фонд «Схід-СОС»

Кінцевий термін подачі пропозицій: 20 червня 2024 року 18:00.
Учасникам слід врахувати терміни доставки.

Тендерна документація:

Пропозиції слід надати в одному примірнику до 20 червня 2024 року 18:00, Новою поштою в запечатаному конверті з маркуванням «ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ  ТЕХНІКИ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗПЕЧНИХ ПРОСТОРІВ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ «ЗАТИШНО SPACE».

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або зателефонувавши за номером +38 067 142 58 33 (Інна).

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «СХІД-СОС», м. Київ, Нова Пошта № 57, тел. +38 0972133107. 

Новини