ОГОЛОШУЄМО ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ТА ФАСУВАННЯ ПРОДУКТОВИХ ТА ГІГІЄНІЧНИХ НАБОРІВ

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Схід-СОС» оголошує тендер із закупівлі та фасування  продуктових та гігієнічних наборів.

Закупівля та фасування продуктових та гігієнічних наборів здійснюватиметься в рамках проєкту “Food security, evacuation and legal support for people affected by the Russian aggression in Ukraine” за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.

Зверніть увагу на зміни в додатку №1.4 позиція №21 та №5 позиція №17: !“Дезодорант роликовий (унісекс)~200 ml замінено на “Дезодорант роликовий (унісекс)~50 ml!

Термін надання послуг: лютий – березень 2024 року.

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 4 лютого 2024 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі та фасування продуктових та гігієнічних наборів». Учаснику слід врахувати терміни доставки.

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Схід-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107.Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або зателефонувавши за номером 0507858196 (Олег).

Новини