Оголошуємо тендер із закупівлі матеріалів та інструментів для дрібного ремонту домоволодінь у Харківській області за підтримки USAID FROM THE AMERICAN PEOPLE

Благодійна організація «Благодійний Фонд «СХІД-СОС» оголошує тендер із закупівлі матеріалів та інструментів для дрібного ремонту домоволодінь у Харківській області за підтримки USAID FROM THE AMERICAN PEOPLE.

Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо місця призначення (складу фонду), яке розташоване у місті Ізюм Харківській області.

Закупівля товару здійснюватиметься в рамках проєкту – “The integrated humanitarian response for conflict-affected communities in Ukraine, 2024” за підтримки за підтримки USAID FROM THE AMERICAN PEOPLE.

 Закупівля товарів відбудеться коштами міжнародної технічної допомоги Уряду США, реєстраційна картка проєкту (програми) зареєстрована Секретаріатом Кабінету Міністрів №5490 та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг, зазначених у Плані закупівлі проєкту (програми).

Тендерна документація:

  • Інструкція для учасників тендеру;
  • Додаток №1: приклади інструментів та матеріалів;
  • Додаток №2 реєстраційна картка проєкту;
  • Додаток №3 План закупівель по проєкту.

Термін надання послуг: травень 2024 року.

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Пропозиції слід надати в одному примірнику до 18:00 28 квітня 2024 року Новою поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі матеріалів та інструментів для дрібного ремонту домоволодінь у Харківській області». Учаснику слід врахувати терміни доставки. До вказаного часу пропозиція повинна бути на відділенні Нової Пошти

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «СХІД-СОС», м. Ужгород,  Нова Пошта № 2 тел. +38 098 916 02 42 (Шаповалов Костянтин). Безготівкова оплата за рахунок організації БО «БФ «СХІД-СОС» ЄДРПОУ:39764400, якщо у цьому є потреба.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або зателефонувавши за номером +38 098 916 02 42 (Костянтин).

Новини