ОГОЛОШУЄМО ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ БУДМАТЕРІАЛІВ ТА ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ПОШКОДЖЕНОГО ЖИТЛА

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі будматеріалів та інструментів для виконання поточного ремонту пошкодженого житла в прифронтовій зоні та на деокупованих територіях.

Термін надання послуг: до 15 вересня 2023 року

Закупівля товару здійснюватиметься в рамках проекту “Комплексні заходи з гуманітарного реагування на потреби постраждалих від конфлікту українців та громадян третіх країн в Україні, Польщі, Румунії та Молдови №K-EUM-2023-9004” за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe – Evangelisches Werk für Diakonie und Entwicklung e.V.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 01 вересня 2023 року 18:00 (Учасникам слід врахувати терміни ) .

Тендерна документація:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі, поштою в запечатаному конверті з маркуванням «ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ  БУДМАТЕРІАЛІВ ТА ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ПОШКОДЖЕНОГО ЖИТЛА».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107. Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини