Об’єднані турботою: перетворили 420 000 гривень на благодійну допомогу жителям Харківщини

Благодійний фонд «Схід SOS» спрямував понад 420 000 гривень на допомогу населеним пунктам Харківської області, які потерпають від обстрілів з боку рф, залишилися без опалення та мають ускладнену ситуацію з електропостачанням.

На суму 429 028 гривень закупили 188 складометрів дров для 94 домогосподарств. Тверде паливо отримали люди в селах Липці, Слобожанське, Пильна, Красне, Мороховець і Борисівка.

«Незважаючи на те, що зима позаду, ми продовжуємо реагувати на потреби та забезпечувати засобами обігріву постраждалі від обстрілів села Харківщини. Благодійну допомогу у вигляді дров надали у лютому-березні. Через ворожі обстріли видача відбувалася повільніше, ніж очікувалось. За допомогу з логістикою та видачею дров дякуємо БФ «Мирне небо Харкова», – прокоментувала членкиня правління фонду Майя Кузьміна.

Благодійна допомога закуплена за підтримки TIDES Foundation.

У межах цього проєкту у лютому ми закупили 110 складометрів дров вартістю 253 000 гривень для жителів сіл Одноробівка та Івашки на Харківщині.

Нагадаємо, БФ «Схід SOS» всебічно допомагає людям на прифронтових і деокупованих територіях. Передаємо продуктові та гігієнічні набори, забезпечуємо засобами обігріву. Після ворожих атак надаємо громадам будівельні матеріали.

Психологи, соціальні працівники та юристи консультують у складі мобільних бригад.

Новини