Фестиваль думок 2020 стартує! Збираємо теми для дискусій

2020-ий рік щойно добіг екватору, а вже можна напевне сказати, що він запам’ятається світові як уособлення тривоги, розгубленості, зруйнованих планів та соціальної ізоляції. Людство зіштовхнулось із серйозними викликами, до яких не було готове. Ми не знаємо, чи стане колись реальність знову такою, до якої ми звикли, тож поки ми адоптуємось до умов пандемії COVID-19. І саме про цей новий світ, про обмеження та правила, про закриті кордони та соціальну дистанцію, про те, як у всьому цьому продовжувати жити, запрошуємо вас поговорити на Фестивалі думок 2020.

Наразі ми обережно плануємо нашу довгоочікувану зустріч традиційно на початку вересня (31 серпня – 6 вересня). Ми слідкуємо за епідеміологічною ситуацією, балансуємо з форматами між он- і офлайном, досліджуємо нові інструменти, щоб вже дуже скоро обговорити з вами безліч надважливих питань.

Вам, як і нам, є що сказати? Тоді поспішайте заповнити анкету! Виносьте питання, які вас непокоять, на публічне обговорення, діліться своїми переживаннями, транслюйте свої ідеї – будемо спільно шукати відповіді та рішення. Ви можете запропонувати себе чи знайомого в якості спікерів, або ж долучитись до обговорення з позиції учасників. Ми допоможемо запросити цікавих людей, які знаються на вашій темі, знайдемо модераторів та створимо комфортний простір для дискусії.

Ми не встановлюємо жодних тематичних обмежень, як і раніше, ви можете пропонувати до обговорення все, що є для вас і для вашої громади важливим, проте питання подолання наслідків пандемії COVID-19 та тривалого карантину, з об’єктивних причин, будуть у фокусі. 

Ви можете брати на себе підготовку заявленої вами дискусії чи ресурсно долучитись до облаштування локацій, ставши партнерами заходу. Якщо ви готові докласти зусиль чи поділитись ресурсами, створюючи спільну подію, зазначте це в анкеті для збору тем або зв’яжіться з нами телефоном/емейлом.

Також ви можете доєднатись до команди фестивалю як волонтери, для цього потрібно заповнити невеличку анкету. 

Фестиваль думок – це безпечний, комфортний простір, у якому громада може виносити актуальні проблеми та питання, щоб обговорити їх з владою, повноважними особами, лідерами думок, однодумцями, та в ході конструктивної дискусії спільно знаходити рішення.

Організатори події: Благодійний фонд Восток SOS Восток SOS, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Фестиваль думок проходить у Сєвєродонецьку щоосені починаючи з 2017-го року та вже має позитивні результати, адже впливає на загальну культуру соціальних взаємодій у регіоні. Почитати, яким був фестиваль у 2017-му, 2018-му та 2019-му роках, можна на сайті Восток SOS, а на сторінці Facebook пропонуємо зануритись у атмосферу дійства, переглядаючи емоційні світлини.


Слідкуйте за новинами на сторінці події у Facebook.


Контакти для зв’язку: 

Юлія Красільникова, [email protected], (096) 596 5786

Юлія Кішенко, [email protected], (099) 078 4666

Новини