Лютий 2024: мобільні бригади надали понад 100 консультацій у Запорізькій та Миколаївській областях

Мобільні бригади психосоціальної підтримки Благодійного фонду «Схід SOS» провели низку заходів і консультацій для освітян Запорізької та Миколаївської областей. 

5 та 19 березня 2024 року у селах Московка та Антонівка Запорізької області відбулися заходи, під час яких психологиня розповіла про ґендерно-зумовлене насильство, його ознаки та вплив на особистість. Крім того, обговорили стрес, механізми його виникнення, відпрацювали й методи подолання та запобігання руйнівного впливу на організм. У заходах взяли участь 23 освітянки. 

«Змістовна та цікава інформація, мені сподобалися поради від психологині. Вони є актуальними, особливо під час війни. Будемо ділитися техніками з іншими колегами, батьками та учнями. Цінно, що захід був наживо, а не в онлайні», – зазначила директорка гімназії с. Антонівка Надія.

14 березня відбулася зустріч у селі Пересадівка Миколаївської області для 20 співробітниць місцевої школи. Фахівчині провели тренінг щодо подолання професійного вигорання та відновлення внутрішніх ресурсів. Учасниці складали «аптечку відновлення ресурсу» та малювали квадрат трансформації тривожності. Після цього працювали з метафоричними картами. 

«Сьогодні ми вперше за півроку побачили одна одну наживо, приїхали навіть вчителі, які живуть в інших селах. Це було дуже цікаво та корисно», – поділилася директорка школи Юлія.

У березні мобільні бригади провели понад 100 індивідуальних консультацій і 18 заходів для понад 250 осіб. Команди відвідали села Новогупалівка, Московка, Тернівка, Антонівка, Михайло-Лукашеве, Біленьке та селище Новомиколаївка Запорізької області, а також села Зелений Гай, Миколаївське, Воскресенське, Пересадівка, Степове, Михайло-Ларіне, Коблево Миколаївської області та села Благодатне та Посад-Покровське Херсонської області. Надавали допомогу й у місцях компактного поселення.

Проєкт «Життєво важлива допомога у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я (СРЗ) і захисту постраждалих від війни ВПО та приймаючих громад на сході України» реалізується БФ «Схід SOS» і міжнародною гуманітарною організацією CARE за підтримки уряду Канади.

Новини