Літня школа для освітян 2022

«Директори починають плакати, коли згадують про свої рідні школи в Лисичанску, Попасній, Рубіжному та інших тимчасово окупованих містах. росія щодня спалює ракетами наші навчальні заклади, тому ми не маємо права сидіти склавши руки. Восток SOS продовжує підтримувати освітян і допомагати на своєму рівні можливостей та компетенції», — говорить Юлия Кишенко, менеджерка освітніх програм нашого фонду.

Восток SOS вперше за місяці повномасштабного вторгнення зібрав оффлайн наших друзів — директорів шкіл проєкту «Глобальна освіта – знаємо права людини» та «Школа територія прав людини». Команду чекають чотири дні інтенсивної роботи з викликами, навчанням, психологічної підтримки та серйозних розмов про сьогодення та майбутнє в контексті роботи закладів освіти.

Ділимося першими фото неформального знайомстваза цим лінком. Далі буде!

Літню школу для освітян 2022 проводить Благодійний Фонд «Восток SOS» в партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo та Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv, при фінансовій підтримці Estonian Centre for International Development

Новини