Команди мобільних бригад БФ «Восток SOS» підвищили кваліфікацію під час дводенного воркшопу

5-6 серпня 2023 року мобільні бригади психосоціальної та юридичної допомоги Благодійного фонду «Восток SOS» відвідали воркшоп «Інтегрування основ терапії соматичної травми в повсякденну практику», який провела Імке Хансен – міждисциплінарна вчена, яка спеціалізується на практиці почуттів, пам’яті та травм. 

Команди здобули теоретичні знання та виконали практичні завдання. Тренерка поділилася базовими навичками, що дозволять фахівцям і фахівчиням допомагати людям вийти з дисоціативного стану, врегулювати страх і гнів, а також впоратися з почуттям провини та сорому. Крім того, учасники ознайомилися з протоколом дій у складних ситуаціях. 

«Тренінг важливих думок і прикладів. Найцікавішими виявилися прості речі, які ми не помічаємо в повсякденності. Коли запитали, що ми беремо з тренінгу, а що лишаємо, відповідь прийшла сама собою: з цих двох днів я забрала нові переконання, що не схожі на ті, до яких я звикла. Це означає, що я включила режим спокою, цікавості та готова повертатися, дивлячись оновлено та перезавантажено на багато речей», – поділилася соціальна працівниця Дарина Хижняк. 

Мобільні бригади психосоціальної та юридичної допомоги БФ «Восток SOS» надають безоплатні консультації в Запорізькій, Харківській, Миколаївській та Дніпропетровській областях. 

Захід відбувся за підтримки міжнародних партнерів Libereco, Terre des hommes, International Rescue Commitee Deutschland і Solidar Suisse.

Новини