Команда БФ «Схід SOS» продовжує розвивати обізнаність щодо прав людини

Команда Благодійного фонду «Схід SOS» регулярно долучається до тренінгів щодо прав людини. Цього разу навчання для фахівців і фахівчинь було вдруге організовано освітнім напрямом фонду на базі ресурсного центру Освітнього дому прав людини в Чернігові. 

Чотириденну серію тренінгів відвідали координатори напрямів і менеджери проєктів, також долучилися представники та представниці психосоціального та евакуаційного напрямів БФ «Схід SOS». Навчання об’єднало теми засад міжнародного гуманітарного права, обговорення кейсів боротьби та дискусії щодо справ Європейського суду з прав людини. Крім того, учасники та учасниці долучилися до інтерактивних занять для покращення взаємодії.

Спікерами та спікерками стали: 

  • Сергій Буров – директор Освітнього Дому прав людини – Чернігів;
  • Яна Собко – журналістка та редакторка юридичного медіа «Lойер»;
  • Ганна Янова – спеціалістка моніторингової місії ООН зі прав людини в Україні;
  • Павло Пархоменко – суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області.

«Ці знання допомагають командам ефективніше допомагати, формують культуру правового мислення та вчать ефективніше реагувати на порушення. Від 2014 року фонд зосереджується на організації програм для активістів, бо знання прав – могутній інструмент у боротьбі за гідне життя, зокрема й в умовах війни», – зазначила координаторка освітнього напряму фонду Юлія Кішенко.

Школа прав людини для активістів реалізується в межах проєкту «Підтримка постраждалих унаслідок війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Новини