Історії сходу: Максим із Запоріжжя місяць жив у погребі

Максиму з села Кам’янське 28 років. Він – людина з інвалідністю ІІІ групи. Повномасштабне вторгнення згадує з жахом через постійні обстріли з боку рф.

«Нашу хату розбомбили. Ми з братом місяць жили в погребі. Коли снаряд прилетів у сусідній дім і там повилітали вікна, брат сказав, що треба їхати в Запоріжжя», – розповів чоловік.

Навесні 2022 року Максим із братом перебралися до Запоріжжя в гуртожиток, де проживали близько 2 років. Наразі чоловік перебуває у транзитному шелтері «Без меж» для людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення. Максиму необхідно відновити документи для переїзду до Німеччини, у цьому допомагає команда Благодійного фонду «Схід SOS».

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення рф фонд врятував понад 80 000 людей. Це число об’єднує десятки тисяч постраждалих від російської агресії доль і родин, яким пощастило опинитися в більш безпечних місцях. Ми підготували серію публікацій «Історії сходу», аби розповідати про врятованих жителів прифронтових і деокупованих територій.

Дякуємо за підтримку Diakonie Katastrophenhilfe, допомога надана в межах проєкту «Продовольча безпека, евакуація та правова підтримка постраждалих від російської агресії в Україні».

Новини