Через безпекову ситуацію у низці населених пунктів Харківщини запровадили примусову евакуацію дітей

У 66 населених пунктах Харківщини оголосили примусову евакуацію родин із дітьми внаслідок постійних обстрілів з боку російських окупантів, повідомила команда Міністерства з питань реінтеграції ТОТ.

Особливу увагу приділяють евакуації з населених пунктів Кіндрашівської, Куп’янської, Курилівської, Петропавлівської, Дворічанської та Вільхуватської територіальних громад Куп’янського району, там перебувають 275 дітей. У зоні небезпеки також опинилася Борівська громада Ізюмського району, зокрема й смт Борова. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, там живуть 8 900 людей, 844 з них – діти. 

Благодійний фонд «Восток SOS» безоплатно евакуює централізовано та адресно, ми опікуємося зокрема й сім’ями з дітьми, самотніми людьми та людьми з інвалідністю, представниками маломобільних груп населення, людьми старшого віку та особами із домашніми улюбленцями. Команда супроводжує постраждалих під час пошуку тимчасового місця проживання, заселяє в заклади з постійним наглядом або допомагає дістатися близьких. 

Поширюючи публікацію ви допомагаєте іншим дізнатися про безоплатну евакуацію. Записатися можна за номером гарячої лінії, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Отримати консультацію можна й у месенджерах:

  • +38 099 710 48 72 (вайбер);
  • +38 096 108 60 48 (телеграм).
Новини