22-ий щорічний благодійний Ярмарок. Міжнародна спільнота у Києві допомагає Україні

1c07464502139ab12e3bcde869220b90Хочете допомогти людям у скруті? Приходьте на благодійний Ярмарок, який відбудеться 6 грудня 2014 року в НСК “Олімпійський” за адресою: вул. Велика Васильківська, 55, м. Київ.

Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експатів, іноземних бізнесменів) організовують Ярмарок, аби зібрати гроші для тих в Україні, хто потребує допомоги. Цього року ВСІ НАДХОДЖЕННЯ з цього ярмарку підуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, внутрішніх переселенців з Донбасу / Криму та інших людей у скруті.

За традицією, Ярмарок проходитиме у такий спосіб:

– посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах свої національні та традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогоднішній день 32 посольства підтвердили свою участь. 
– Буде також продаватися секондгенд та побутові прилади, пристрої, ДВД-диски та багато інших речей
– Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика, національні танці) з усього світу
– Діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння у культурних традиціях. Для цього на Ярмарку буде спеціально облаштований Дитячий куточок.

Платня за вхід: 50 грн для дорослих, 10 гривень для дітей, що старші 12 років. Усі кошти, зібрані на Ярмарку, підуть на благодійність.

Попередній, 21-й Ярмарок зібрав 1,9 мільйонів гривень. Фото з минулого Ярмарку див. тут – http://iwck.org/bazaar-memories/

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. Головою групи є пані Інгабор Крістофассен, перший посол Бельгії в Україні та перший президент Міжнародного жіночого клубу Києва. На сьогоднішній день організація налічує понад 250 учасниць з понад 59 країн, зокрема представниць дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів.

Новини