Благодійний фонд «Схід SOS» оголошує прийом заявок на освітній проєкт для активістів і громадських організацій

Благодійний фонд «Схід SOS» оголошує прийом заявок на освітній проєкт для активістів і громадських організацій, що вже мають досвід або знаходяться на стадії становлення. Головна вимога – жага до розвитку та знань. Для участі необхідно подати анкету до 31 березня 2024 року.

Учасники та учасниці зможуть відвідати вебінари від експертів і експерток Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету щодо проєктного менеджменту, фандрайзингу, комунікацій, психологічної стійкості, командої роботи та організаційного розвитку.

Другим етапом проєкту стане відбір на надання цільової підтримки та очне навчання для організацій та ініціатив. Участь в конкурсі зможуть взяти організації, чиї представники пройшли курс освітніх вебінарів. Буде відібрано 10 організацій, які візьмуть участь у всіх подальших заходах проєкту.

Відібрані учасники отримають можливість:

  • очного чотириденного семінару «Інтеграція принципів прав людини в роботу НУО/ОГС»;
  • участь у щорічному форумі з прав людини;
  • поїздку в Данію для обміну досвідом із закордонними колегами;
  • технічну та інституційну підтримку в еквіваленті 100 000 грн.

Запрошуємо до участі ГО з досвідом і ті, що у процесі становлення (перевагу надаємо командам, що працюють упродовж 1-4 років), а також активістів і активісток, які прагнуть вдосконалювати знання.

Посилання на форму: https://forms.gle/DCidx6nTPv1BBBUH8

Проєкт реалізується БФ «Схід SOS» у партнерстві з Den Danske Helsinki-Komité for Menneskerettigheder, Інститут лідерства та управління УКУ , Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv та за фінансової підтримки New Democracy Fund.

Новини