БФ «Схід SOS» передав рятувальникам Донеччини вогнегасники та обприскувачі вартістю понад 50 000 гривень

Благодійний фонд «Схід SOS» регулярно підтримує рятувальників, цього разу завдяки донатам ми закупили та передали пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС у Донецькій області ранцеві вогнегасники на суму 38 250 гривень і ранцеві пульверизатори вартістю 14 400 гривень. Спеціальне спорядження пришвидшить реагування в разі пожежі та допоможе оперативніше рятувати життя, що вкрай актуально в умовах прицільних атак з боку рф на лісосмуги. 

Армія росії вбиває жителів України, знищує енергетичну інфраструктуру та руйнує екосистему. Пожежі в насадженнях є екологічною катастрофою, вони також становлять загрозу для найближчих населених пунктів. Крім того, під час місії ліквідації рятувальники стикаються з ризиками обстрілів і детонацій мін або нерозірваних боєприпасів.

«Саме рятувальники першими прибувають на місця пожеж, що виникають в результаті обстрілів. Завдяки обладнанню вони можуть оперативно дістатися епіцентру, куди часто важко проїхати машиною. Місцеві рятувальні команди щодня ризикують життям, бо ліквідують наслідки атак ворога, який використовує тактику повторних обстрілів», – прокоментувала членкиня правління БФ «Схід SOS» Майя Кузьміна.

Нагадаємо, від червня 2023 року фонд передав загонам квадроцикли, костюми хімічного захисту, моторні човни та мотопомпи, дозиметри, прилади нічного бачення, протимінні чоботи, підсилювач мобільного зв’язку, рюкзаки для порятунку з-під завалів тощо. Крім того, у Слов’янську вже функціонує надане командою обладнання: тепловідбивні костюми «ТКО-800», вибухозахищені ручні та акумуляторні ліхтарі, кевларові шоломи. А в Запорізькій області – обладнання для підводних розмінувальних і пошукових робіт.

Підтримайте нас донатом, аби ми й надалі мали можливість допомагати тим, хто цього потребує! https://send.monobank.ua/jar/5EZepyr81W

Реквізити для допомоги:

Одержувач: БО «БФ «Схід-СОС»

Код ЄДРПОУ: 39764400

IBAN: UA893005280000026007455028483

Призначення платежу: Благодійний внесок

PayPal: [email protected]

Новини