БФ «Схід SOS» передав у деокуповані громади комплекти для сну та набори термобілизни на суму майже 6 500 000 гривень

У травні 2024 року Благодійний фонд «Схід SOS» продовжує підтримувати постраждалих внаслідок війни жителів деокупованих населених пунктів. Цього разу ми передали в села Донецької, Харківської, Херсонської та Запорізької областей благодійну допомогу загальною вартістю 6 491 071 гривень, йдеться про 5 981 комплект постільної білизни, 437 наборів термобілизни для дітей і ще 4 433 для дорослих.

Допомогу отримали Балаклійська міська рада, Чкаловська селищна військова адміністрація, Великоновосілківська селищна рада, Воздвижівська сільська рада, Старостинський округ сіл, Великоолександрівська військова адміністрація, Оскільська сільська рада, Барвінківський виконавчий комітет міської ради та Музиківська сільська військова адміністрація.

«Мешканці деяких сіл частково або повністю живуть без електропостачання внаслідок постійних обстрілів з боку рф. Також у багатьох населених пунктах відсутнє газопостачання. Термобілизна та набори для сну забезпечать комфортне життя та допоможуть перебувати у теплі», – зазначила координаторка проєкту Анна Селезньова. 

Благодійна допомога закуплена в межах проєкту «Допомога постраждалим від російської агресії на північному сході та півдні України» за підтримки Diakonie Каtastrophenhilfe.

Новини