БФ «Схід SOS» облаштував 2 свердловини у Дружківці

Благодійний фонд «Схід SOS» облаштував очисними комплексами 2 свердловини у Дружківці, де через руйнування одного з центральних водогонів немає постійної подачі питної води. Місто має проблеми з водопостачанням упродовж багатьох місяців.

Реалізувати ініціативу вдалося завдяки фінансовій підтримці Bunge Limited, а також співпраці з місцевою ВЦА та закладами охорони здоровʼя. Доступ до високоякісної питної води отримали 5 800 жителів. Потреба громади – 11 000 літрів питної води на добу, а кожен із нових пунктів розливу можуть фільтрувати до 15 000 літрів на день. 

«Окупанти прицільно обстрілюють цивільну інфраструктуру, аби погіршити умови життя населення. Фонд облаштовує свердловини в містах, які не мають налагодженого постачання питної води та де залишаються люди. Це життєво необхідно», – пояснив менеджер гуманітарних програм Денис Гедрович.

Крім того, у квітні 2024 року БФ «Схід SOS» оснастив очисними комплексами 3 свердловини в Костянтинівці на Донеччині. Доступ до високоякісної питної води тоді отримали 12 500 жителів громади. 

Від початку повномаштабного вторгення рф в Україну фонд всебічно допомагає жителям прифронтових і деокупованих територій, зокрема й передає гігієнічні набори та забезпечує засобами обігріву у зимовий період. Після ворожих атак надаємо будівельні матеріали та здійснюємо дрібний ремонт будинків. Мобільні бригади психосоціальної та юридичної підтримки надають індивідуальні та групові консультації, також функціонує всеукраїнська мережа для жінок і дівчат.

Нагадаємо, БФ «Схід SOS» реалізує постійну адресну евакуацію з Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Від початку повномасштабного вторгнення рф ми допомогли виїхати понад 80 000 особам, більше ніж 10 000 із них – представники маломобільних груп населення.

Записатися на евакуацію можна за номером гарячої лінії, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614

Отримати консультацію можна й у месенджерах:

 +38 099 710 48 72 (вайбер)

 +38 096 108 60 48 (телеграм)

Новини