Знайомимо зі членами евакуаційного екіпажу нашого фонду

Їхня робота – рятувати жителів прифронтових територій. Така діяльність вимагає постійної віддачі – іноді хлопці не мають вихідних декілька тижнів поспіль, проте зараз змогли зняти бронежилети та каски на два дні. Розповідаємо про рятівників детальніше.

Владислав із Донецька, у 2014 році вимушено переїхав до столиці через тимчасову окупацію рідного міста. До повномасштабної війни працював у сфері будівництва. Евакуювати почав у квітні минулого року у Краматорську.

Сергій із міста Кремінна Луганської області. Раніше працював промисловим альпіністом і покрівельником. Евакуювати людей почав разом з іншим водієм фонду у лютому 2022 року. Сергій щасливий, що під час війни займається корисною справою. 

Владислав народився та жив у Дніпрі. Останні 4 роки працював у сфері саунд-дизайну та геймдеву. Діджеїть і вміє робити коктейлі, а також може розповісти про подорожі Україною, Європою та Азією.

Роман родом із міста Кремінна на Луганщині, має сину та доньку. Раніше був приватним підприємцем і тренером із боксу. Після повномасштабного вторгнення самостійно вивозив людей із рідного міста: писав пости у фейсбуці й евакуював родини. У команді фонду Рома з квітня минулого року.

Наступний евакуатор, Едуард, святкує сьогодні день народження. Йому виповнюється 31. Про себе каже, що він файний хлопець і ми охоче в це віримо. Едік родом із Бахмута. 8 років працював водієм спецтехніки в кар’єрах із видобутку глини в Донецькій області, також займався кікбоксингом. Долучився до команди у травні минулоріч. 

Праця хлопців – неоціненна! Вони це роблять для кожного українця. Якщо ви залишаєте заявку на евакуацію, , томожете бути впевнені, що ви в надійних руках. 

Нагадаємо, Благодійний фонд «Восток SOS» евакуює з прифронту та деокупованих територій, зокрема й представників маломобільних груп населення. Гаряча лінія працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614. 

Записатися на евакуацію можна й у месенджерах:

  • +38 099 710 48 72 (Viber);
  • +38 096 108 60 48 (Telegram).
Новини