Забезпечуємо родини теплом в холодний період

Минулий осінньо-зимовий період став справжнім випробуванням для українців. Ворожі обстріли з боку рф спричинили масштабну енергетичну кризу. Зниження температури в будинках спонукало шукати засоби обігріву, проте попит спровокував великий ажіотаж і зростання цін. Команда Благодійного фонду «Восток SOS» долучилася до вирішення проблеми. Цьогоріч протягом березня ми передали 20 областям України 1667 обігрівачів.

Допомогу отримали представники малозабезпечених груп населення, постраждалі внаслідок війни та внутрішньо переміщені особи, що живуть у Харківській, Житомирській, Чернівецькій, Запорізькій, Вінницькій, Кіровоградській, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Полтавській, Київській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Черкаській, Миколаївській, Рівненській і Волинській областях.Також разом з нашими друзями Helper Україна ми передали 225 обігрівачів 11 комунальним установам Запорізької області, серед них психоневрологічні інтернати, заклади дошкільної освіти, шелтери, перинатальний центр, геріатричний пансіонат, Головне управління ДСНС України у Запорізькій області та Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня.

Ще 25 обігрівачів отримали представники малозабезпечених груп населення, постраждалі внаслідок війни та внутрішньо переміщені особи, що живуть у Запорізькій області.

Благодійна допомога закуплена в межах проєкту «Забезпечення соціально-вразливих верств населення засобами обігріву для проходження зимового періоду» за підтримки TIDES Foundation.

Новини