Верховна Рада прийняла Законопроект №2166


IMG_0810У кінцевому варіанті Закон містить поправки, яких вимагав Президент.

Верховна Рада України прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” з урахуванням пропозицій Президента України, повідомляє офіційний сайт Верховної Ради України.

Законодавчий акт №2166 передбачає посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, спрощення процедури обліку таких осіб.

Законом враховано пропозицію Глави держави щодо визначення органу (посадових осіб), на який покладатиметься виявлення фактів відсутності внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання та підтвердження інформації про їх переміщення в межах України, а також механізм перевірки такої інформації та факту тривалої відсутності внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання.

Нагадємо, законопроект №2166 Верховна Рада ухвалила ще 3 листопада: «за» проголосували 243 народних депутати. Однак законопроект опинився під загрозою ветування – Президент Петро Порошенко висловив необхідність доопрацювати його. Основною вимогою було прописати необхідність внутрішніх переселенців для постановки на облік та отримання відповідної довідки подавати ще спеціальну заяву за місцем проживання.

Новини