ТЕНДЕР З ЗАКУПІВЛІ ПРИЛАДІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ОБІГРІВУ ДЛЯ МІСЦЬ КОМПАКТНИХ ПОСЕЛЕНЬ ТПО

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі приладів та матеріалів для обігріву для місць компактних поселень ТПО у Закарпатській та Вінницькій областях

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням.

Прилади та матеріалів для обігріву повинні бути доставлені  до місць компактних поселень ВПО у Закарпатській та Вінницькій областях.

Закупівля приладів та матеріалів для обігріву здійснюватиметься у межах проєкту «Гуманітарне реагування в Україні», який реалізується БО БФ «Восток-SOS» у партнерстві з Solidar Suisse.

Термін надання послуг: березень 2023 року

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі (враховуватимуться наявність та спектр товарів, вартість, можливість доставки, знижки, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації).

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 2 березня 2023 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі приладів та матеріалів для обігріву для місць компактних поселень ВПО».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС»,м. Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини