ТЕНДЕР З НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер з надання транспортних послуг для здійснення вантажних перевезень на території Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей.

Детальний перелік послуг та вимоги до постачальників за посиланням.

ОНОВЛЕНО: Тендер продовжено до 18:00 28 березня 2023 року.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 22 березня 2023 року до 18:00.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до кінця 22 березня 2023 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер з надання транспортних послуг для здійснення вантажних перевезень на території Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей».

Закупівля послуг здійснюватиметься за проєктом «Спеціалізовані мобільні послуги захисту для вразливих господарств та громад ВПО у Харківській, Дніпропетровській, Запорізька та Донецька області», за підтримки INTERSOS Organizzazione Umanitaria Onlus.

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», м.Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини