Пишаємося нашими героями!

Щороку 23 травня Україна відзначає День Героїв, аби вкотре нагадати про неоціненний внесок людей, завдяки яким держава продовжує існувати. Аби висловити повагу всім, хто бореться за свободу нових поколінь.

Це день пам’яті лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків УНР, ОУН і УПА, Героїв і Героїнь Небесної сотні та російської війни, що вже 10 років руйнує життя українців і українок через загарбницькі амбіції рф.

В умовах сьогодення до Збройних Сил долучаються не лише професійні військові. Присягу складають митці та винахідники, правозахисники та письменниці, спортсменки та активісти. Благодійний фонд «Схід SOS» висловлює щиру подяку захисникам і захисницям, медикам і рятувальникам, їхнім рідним і близьким. Дякуємо за відданість і гідність.

Не можемо не згадати й представників фонду, які долучилися до лав ЗСУ та об’єдналися задля збереження нації. Костянтин Рєуцький, Максим Мойсеєнко, Мілан Зайцев, Микола Сіренко та Степан Колодрібський, команда пишається вашим сміливим вибором і дякує за відданість.

Ми впевнені, що після перемоги суспільство докладе неабияких зусиль, аби історії Героїв і Героїнь не були забуті. Дякуємо за життя та наближення миру.

Ви – наша надія та віра, ми – ваш надійний тил.

Слава Україні!

Новини