Презентували фотовиставку «Хроніки евакуації» для 600 учасників і учасниць Donbas Media Forum!

10 та 11 листопада 2023 року мали честь представити світлини з виїздів бригад Благодійного фонду «Схід SOS» у прифронтові міста. Кадри, що зроблені у Дніпрі, Покровську, Краматорську, Часовому Ярі, Бахмуті, Лимані, Авдіївці, Херсоні, Гуляй-Полі, Умані та на Сумщині, розповідають про щоденні зусилля команди.

Світлини для виставки надали Ольга Владимирова, Madison Tuff, Daniel Shou Yi Ceng, Karsten Hein і Alex Mcbride.

«Участь у форумі важлива для розбудови мережі медіапартнерств. Під час моніторингових місій БФ «Схід SOS» ми збираємо чимало інформації про гуманітарну ситуацію у прифронтових населених пунктах. Постійно чуємо й історії, які вартують того, аби звучати у ЗМІ. Це свідчення воєнних злочинів, які вчиняють росіяни на території України; надзвичайні приклади стійкості та незламності українців, які попри все відбудовують рідні домівки та повертають до життя випалену землю. Ми маємо матеріали, якими готові ділитися», – розповіла членкиня правління фонду Оксана Куянцева.

Нагадаємо, від 24 лютого 2022 року ми евакуювали зі прифронтових територій близько 50 000 людей, із них понад 5 000 – представники маломобільних груп населення. Крім того, фонд працює поблизу єдиного пункту пропуску з рф на Сумщині, через який жителі тимчасово окупованих територій повертаються на підконтрольну Уряду України територію.

Виставка має на меті привернути увагу до необхідності своєчасної евакуації, а також демонструє щоденні зусилля громадських організацій і благодійних фондів у партнерстві з Міністерством з питань реінтеграції ТОТ.

Дякуємо Donbas Media Forum 2023 за партнерство та дружбу, а українським і міжнародним журналістам за те, що разом працюємо заради порятунку жителів країни!

Новини