ОГОЛОШУЄМО ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ МОБІЛЬНОГО ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі послуг мобільного гарячого харчування внутрішньо переміщених осіб у центрах тимчасового компактного поселення ВПО міста Дніпра.

Мобільне гаряче харчування буде доставлене бенефіціарам до 8 центрів тимчасового компактного поселення ВПО м. Дніпра.

Закупівля послуги мобільного гарячого харчування внутрішньо переміщеним особам у центрах тимчасового компактного поселення ВПО здійснюватиметься в рамках Проєкту «Евакуація вразливих цивільних осіб із територій, які постраждали від гуманітарної кризи, та підтримка потреб внутрішньо переміщених осіб в Україні» за підтримки Peace Winds Japan.

Термін надання послуг: 1 квітня – 31 червня 2023 року

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 26 березня 2023 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі послуги мобільного гарячого харчування внутрішньо переміщеним особам у центрах тимчасового компактного поселення ВПО міста Дніпра».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини