Мобільні бригади навчалися надавати першу психологічну допомогу 

16-17 жовтня 2023 року у Києві відбувся практичний тренінг із надання першої психологічної допомоги для мобільних бригад Благодійного фонду «Восток SOS».

Команди психосоціальної та юридичної підтримки створені для надання швидкої допомоги постраждалим унаслідок російської агресії. Спеціалісти працюють у віддалених населених пунктах Запорізької, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей із людьми, які пережили трагічний досвід. 

Під час практичного тренінгу учасники дізналися про роботу мозку людини та реакції на стрес. Обговорили й особливості спілкування з тими, хто пережив кризу, а також виконали практичні вправи для емоційної саморегуляції. Зустріч провели фахівчині ГО «Вільний Вибір»: психотерапевтки Владислава Грінчук і Олена Кулакєвич. 

«Тренінг допоміг здобути навички спілкування в ситуаціях, коли легко розгубитися. Ми навчилися поводитися з людиною, яка знаходиться у ситуації паніки чи відчаю, навіть якщо взагалі не реагує. Важливо не забувати турбуватися про себе, тому корисною була інформація й про самодопомогу та зону відповідальності», – поділилася психологиня мобільної бригади Анна Запорожченко.

Фонд реалізує проєкт за підтримки International Rescue Commitee Deutschland. Ви можете створити запит на приїзд команди до вашого міста, територіального центру чи громади. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Також отримати консультацію можна в месенджерах:

  • +38(099) 710 48 72 (вайбер);
  • +38(096) 108 60 48 (телеграм).
Новини