“Ідентичність Я-людина і Я-вчитель в умовах війни. Мої ресурси та можливості” – вебінар для вчителів та представників адміністрації шкіл

Запрошуємо вчителів та представників адміністрації шкіл України на вебінар на тему “Ідентичність Я-людина і Я-вчитель в умовах війни. Мої ресурси та можливості”.

28 квітня 2022 року, четвер з 11:00 до 12:30.

Для участі просимо зареєструватись заповнивши анкету https://forms.gle/fneRsAz9ZnysiQX8A. Усім хто зареєструвався, на пошту прийде інформація з посиланням на YouTube трансляцію за добу до заходу.

Вебінар складається з двох блоків, де перший блок буде про “Я-людина і я опинилася/опинився в ситуації війни. Що робити?”:

Стрес, тривога та страх – фізіологія та психологія процесів, що супроводжують нас зараз

Що я можу зробити для себе, щоб покращити свій стан?

Що я можу зробити для інших, щоб покращити їх стан?

А другий блок “Я-вчитель і мені необхідно знайти ресурс на професійну діяльність. Як почати працювати після пережитого або під час?”:

Як організовувати навчання зараз, щоб воно було екологічне і досягало своєї мети?

Як говорити з дітьми про те що відбувається?

Експертками вебінару виступають: Юлія Скорих – психологиня, консультантка в галузі кризова та екстремальна психологія. Координаторка психологічного напрямку БФ “Восток SOS”. Консультантка кризових гарячих ліній для дітей та дорослих, психологиня для представників екстремальних та помічних професій. Приватна практика 3+ роки.

Русана Дика – практична психологиня БФ “Восток SOS”. Ведуча психологічних клубів для дітей, підлітків та дорослих, тренер та ведуча лекцій, вебінарів; консультантка гарячої лінії психологічної підтримки. Психологиня приватної практики. Досвід 5 років.

Вебінар організовує БФ “Восток SOS” в партнерстві з естонською організацією Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

Новини