Робота із заручниками

imagesГромадська ініціатива “Восток – SOS” спільно з громадською організацією “Донбас – SOS” спільно працює над проблемою зниклих і взятих в заручники людей у Східних регіонах України. Наразі “Координаційний центр по роботі з заручниками” опікується лікуванням двох чоловік, а також робить актуальні списки, готує інструкції.

Сьогодні волонтери ставлять перед собою такі задачі, як допомога і психологічна підтримка родичів постраждалих,консультування родичів відносно дій, необхідних для звільнення їх близьких, ствроення бази зниклих без вісти і взятих в заручники, вивезення заручників, привернення уваги до випадків шахрайства та інше.

Ініціатива також звертається до всіх, хто звільнився з полону, з проханням допомогти в збиранні інформації про місцезнаходження людей, що досі утримуються бойовиками.

Зателефонувавши і поділившись інформацією, ви можете допомогти у звільненні інших. Також ми просимо колишніх заручників звертатися по допомогу до психологів і проходити медичне обслідування. Ми можемо допомогти з отриманням всіх цих послуг безкоштовно. Подбавши про себе, Ви подбаєте про своїх близьких.

Проект “Координаційний центр по роботі з заручниками” реалізується завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження”.

Звернутися по допомогу або повідомити інформацію можна за контактами:

(099) 7364241,

0506572089,

[email protected]

Новини