Евакуація пані Раїси з Донеччини

Плещіївка на Донеччині постійно перебуває під обстрілами росіян. Відстань від села до Костянтинівки близько 11 кілометрів, а до найближчих тимчасово окупованих територій – 10. Позавчора ми евакуювали звідти пані Раїсу.

Жінка жила сама. Від обстрілів у її домі повибивало шибки. Майже всі односельці виїхали, наразі на вулиці живе лише 4 родини. Її донька з родиною раніше мешкали в місті Торецьк, але повномасштабне вторгнення змусило їх переїхати на захід України. Раїса залишалася до останнього: терпіла обстріли, сподівалася на краще. В одну мить усвідомила, що хоче виїхати. Тоді її донька поздвонила на гарячу лінію, ми зафіксували заявку на евакуацію. За 3 дні пані Раїса приїхала до рідних.

Зі Плещіївки її забрали члени екіпажу фонду, далі вони відправили пані Раїсу на евакуаційний потяг. Сьогодні нам знову зателефонувала родина жінки, вони дякували за допомогу та підтримку.

Нагадаємо, Благодійний фонд «Восток SOS» евакуює з прифронту та деокупованих територій. Гаряча лінія працює з понеділка по суботу (8:00-18:00).

Номер гарячої лінії: 0800 332 614. Записатися на евакуацію можна й у месенджерах:
+38 099 710 48 72 (Viber);
+38 096 108 60 48 (Telegram).

Евакуаційна діяльність на Доннечині відбувалася за підтримки Peace Winds Japan і Japan Platform, на Херсонщині – Solidar Suisse.

Новини