Звіт. Моніторинг прифронтових територій Запорізької та Донецької областей. Травень 2023

У травні 2023 року команда Благодійного фонду «Восток SOS» здійснила моніторингову поїздку у прифронтові населені пункти Донеччини та Запоріжжя. Головна мета – оцінити рівень забезпечення гуманітарною допомогою, виявити актуальні потреби та поширити інформацію щодо евакуації.

«Регулярні моніторингові поїздки дозволяють виявити актуальні потреби жителів прифронтових територій і спрямувати ресурси фонду на задоволення цих потреб. Результати поїздки ми використовуємо для національної та міжнародної адвокації. Представники та представниці фонду презентують звіти у країнах Європи. Ми привертаємо увагу до повномасштабного російського вторгнення в Україну та залучаємо підтримку міжнародних організацій», – розповів Мілан Зайцев, проєктний менеджер БФ «Восток SOS».

Команда планує випускати моніторингові звіти щомісяця, а глибинні аналізи гуманітарного становища – щопівроку. 

«Ми будемо досліджувати та присвячувати звіти різноманітним темам або викликам, що постають перед суспільством і вимагають вирішення», — зауважив Мілан Зайцев.

Перший моніторинговий звіт проєкту читайте тут.

Публікація підготовлена в межах проєкту «Підтримка постраждалих унаслідок війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю БФ «Восток SOS» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.Новини