Зустріч з Іриною Верещук — віцепремʼєр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

З початку повномасштабного вторгнення Восток SOS евакуював 1979 маломобільних осіб з прифронтових територій. За евакуацією слідує наступний етап — розміщення. Маломобільні люди та особи з інвалідністю потребують догляду в спеціалізованих закладах, більшість з яких — вже заповнені.Питання розміщення та підготовку до зимового сезону вдалося обговорити на нараді з Ірина Верещук — віцепремʼєр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Нарада відбулася у місті Дніпро.

«Маємо об’єднатися і допомогти тим, кому буде важко пройти цю зиму. Насамперед найвразливішим – маломобільним людям, самотнім пенсіонерам. Регіонам не впоратися самотужки, бо немає куди перемістити десятки тисяч людей, які не можуть самі про себе подбати. Бачимо рішення у тому, аби розміщувати їх на лікарняних місцях, які сьогодні не заповнені», – сказала Ірина Верещук.

На нараді був присутній Yaroslav Korniienko — координатор евакуації у Дніпрі від Восток SOS. Наразі наша команда активно працює над створенням додаткового шелтера для маломобільних і людей похилого віку, які не мають варіантів розміщення в інших містах України чи закордоном. Ситуація загострилася через обов’язкову евакуацію жителів Донеччини та евакуацію з Нікополя.

Головна проблема наразі — знайти гідне приміщення для проживання людей. Команда Восток SOS та об’єднаного гуманітарного хабу в Дніпрі зараз активно його шукає.

Новини