Деякі члени організації Благодійного фонду «Восток-SOS» прийняли рішення прийняти участь у дострокових парламентських виборах, які призначено на 21 липня 2019 року.

4 червня озвучили свої рішення балотуватися до Верховної Ради України Олександра Дворецька (за списками партії), Євген Васильєв, Костянтин Рєуцький та Іветта Кузьміна (самовисуванцями за мажоритарними округами Луганщини). Організація вітає проактивну позицію своїх членів та висловлює їм подяку за роботу на захист прав переселенців, мешканців окупованих територій та постраждалих внаслідок збройного конфлікту на сході України, а також за розвиток громадянського суспільства в Донецькій та Луганській областях.

Разом з тим, Благодійний фонд «ВостокSOS» декларує свою політичну незалежність та рівновіддаленість від кожної з політичних сил.

Організація продовжує реалізовувати проектні активності згідно з підписаними грантовими угодами, а також роботу з позапроектною та волонтерською діяльністю, яка впроваджується організацією з дня заснування та відповідає цінностям демократії і прав людини. 

Команда БФ «Восток-SOS»

Share