Завершили Менторську програму 4.0 для підсилення адвокаційних спроможностей

Наша команда завершила Менторську програму 4.0 для підсилення адвокаційних спроможностей Благодійного фонду «Восток SOS». 8 місяців потужної роботи позаду, тож ділимося результатами!

Ментором адвокаційного напряму фонду став координатор з адвокації ГО «U-Cycle» Богдан Лепявко. Він має багаторічний досвід громадської діяльності та поєднав роботу зі службою у ЗСУ.

Координаторка з адвокаційних питань Юлія Матвійчук розповіла, що під час програми вдалося розробити та втілити адвокаційну кампанію, відповідно до запитів фонду. 

«Ми змогли структурувати процеси у відділі, пріоритезувати задачі та кроки завдяки професійній менторській підтримці Богдана. Головним запитом було впровадження механізму обовʼязкової евакуації дітей у прифронтових регіонах. На щастя, відповідна постанова була прийнята вже на старті програми, а саме 7 березня. Надалі ми вирішили адвокатувати зміну механізму евакуації на державному рівні. Продовжуємо це робити щодня, імплементуючи досвід так званого повного циклу евакуації, розробленого БФ «Восток SOS», – поділилася Юлія.

За час менторської програми Уряд України також створив Координаційний штаб із питань ВПО при Мінреінтеграції, до роботи якого долучений БФ «Восток SOS».

«БФ «Восток SOS» – це велика команда та багаторічна історія, що охоплює різні сфери діяльності. Команда працює зі складними кейсами та допомагає внутрішньо переміщеним особам, зокрема й людям, які мають серйозні захворювання та в яких зруйновані соціальні зв’язки, бо міста чи села знищені, окуповані чи знаходяться у прифронтовій зоні. Під час роботи виявили чимало проблем в українській нормативній базі, налагодили зв’язок адвокаційного та комунікаційного напряму в організації, адже адвокація стає рушійною силою до змін у напрямах, в яких працює організація», – зазначив ментор Богдан Лепявко.

Від імені фонду дякуємо організаторам Менторської програми 4.0, що проходить у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства». 

Новини