У травні відбудеться два вебінари для вчителів від освітньої технологині TKVG, сертифікованої вчительки Google, блогерки та тренерки з навчання вчителів Людмили Рождественської.

Так, 15 травня з 11:00 до 12:30 вона розповість про “Дистанційне навчання як організаційний проєкт школи”.
22 травня з 11:00 до 12:30 онлайн-зустріч буде присвячена темі: “Інструменти організації дистанційного навчання, форми завдань і зворотного зв’язку”.

Під час лекції “Дистанційне навчання як організаційний проєкт школи” де ви почуєте відповіді на такі питання:
• Інноваційні знахідки при організації дистанційного навчання
• Основні моделі дистанційного навчання
• Як змінилася освіта в Естонії за час пандемії?
• Взаємодія колективу при дистанційному навчанні, забезпечення принципу академічної доброчесності, прийоми мотивації для колег і учнів.

Вебінар “Інструменти організації дистанційного навчання, форми завдань і зворотного зв’язку” розкриє тему технічного забезпечення дистанційної освіти та необхідні для цього основні платформи.

Так, крім цього, дасть інформацію про інструменти дистанційного навчання, навчальні ігри,

Запрошуємо вчителів будь якої спеціалізації. Просимо зреєструватись, заповнивши анкету – https://forms.gle/kKpbGdyGtXtHAkVh8 . Усім зареєстрованим, ми надішлемо листи з посиланням на YouTube-трансляцію.

Уточнити деталі можна за телефоном 0990784666 (координаторка освітніх програм БФ «Восток-SOS» Юлія Кішенко).

Проєкт впроваджується БФ “Восток SOS” в партнерстві з естонською організацією Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

Share