Запрошуємо вчителів взяти участь у другому вебінарі від естонської експертки Аліси Норман, на тему “Основи проєктного навчання”. 

Він відбудеться 3 квітня 2021 року (субота) з 11:00 до 12:30

Під час другого вебінру “Основи проєктного навчання” ми розглянемо етапи проведення проекту та процес і інструменти планування проєкту. 

Ми вже знаємо, що в основі гарного проекту лежить ретельне планування. Але як же все-таки запланувати ефективний проект? Обговоримо, як проходить цей процес, і ознайомимося з корисними інструментами.

Запрошуємо до участі вчителів будь-якої спеціалізації.

Щоб долучитися до вебінару, просимо вас зареєструватися, заповнивши анкету – https://forms.gle/JYXzoDJzp54p4pRN8 . Усім зареєстрованим ми на пошту надішлемо інформацію з посиланням на YouTube трансляцію. 

Важливо: Для того, щоб участь в цьому вебінарі була більш корисною, просимо прослухати перший вебінар за даною тематикою https://www.youtube.com/watch?v=4r7Q0AB2Wug&t=2352s 

Додаткова інформація:

Проєктне навчання – це сучасна методика активного навчання, у фокусі якої перебуває вирішення реальної життєвої проблеми. Учитель бере на себе роль дизайнера проєкту і ментора, а учні беруть активну участь в дослідженні і виборі вирішення поставленого перед ними завдання. Діти отримують нові знання і тренують важливі навички не просто так, для майбутнього, а для того щоб знайти відповідь на цікаве і актуальне для них питання. Це значно підвищує мотивацію вчитися і позитивно впливає на здатність застосувати отримані знання та в інших життєвих ситуаціях.

Аліса Норман має міжнародний досвід роботи в сфері фінансових інвестицій. Після народження своїх дітей зацікавилася розвитком освітнього сектора і взяла участь в створенні нової приватної школи в Таллінні, особливістю якої є двостороннє мовне занурення і проєктне навчання. Аліса пройшла навчання проектної методики в Америці, працювала вчителем у початкових класах Відкритої школи і зараз залучена в розробку і проведення курсів проектного навчання для естонських шкіл.

Уточнити деталі можна за телефоном 0990784666 (координаторка освітніх програм БФ «Восток-SOS» Юлія Кішенко).

Проєкт впроваджується Восток SOS в партнерстві з естонською організацією Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

Share