Запрошуємо на V науково-практичну конференцію Модель ООН в Луганській області

Благодійний фонд «Восток-SОS» (Київ, Україна) за підтримки організації Mondo (Таллінн, Естонія) в партнерстві з Загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів Скандинавською гімназією м.Київ запрошує взяти участь у V науково-практичній конференції Модель ООН

Що таке Модель ООН?

Модель Організації Об’єднаних Націй – це гра, що імітує роботу різних органів Організації Об’єднаних Націй. А її учасники виступають у ролі дипломатів, що представляють інтереси країн-членів ООН і беруть участь в обговоренні питань порядку денного.

Навіщо учням брати участь у Моделі ООН?

«Модель ООН» спрямована на розвиток широкого світогляду учнів, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу, формування комунікативних, політичних, соціальних та лідерських компетенцій, підвищення рівня обізнаності молодого покоління з питань, що хвилюють світову спільноту, сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність школярів із світових проблем.

В період з 12 по 14 листопада 2021 року Сєвєродонецьк вже вп’яте стане майданчиком для відтворення діяльності найбільш впливової організації світу та обговорення міжнародних викликів для учасників з усієї Луганської області. У Моделі братиме участь 40 делегатів, представники 8-ми шкіл області, по п’ять учнів та одному педагогу від кожного учбового закладу.  Кожен учень представлятиме одну країну, яку назначать організатори під час відбору та готує політичну заяву, яка виголошується у комітетах. Один із членів команди, як посол, на відкритті Генеральної Асамблеї проголосить вступну промову (до 1 хв.) англійською мовою. Робочою мовою заходу буде – українська та російська.

Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, протягом трьох днів будуть відтворювати діяльність двох справжніх комітетів ООН:

  1. DISEC (Перший Комітет ГА ООН з питань роззброєння і міжнародної безпеки), тема: Консолідація світової спільноти в запобіганні війни четвертого покоління  
  2. UNHRC (Рада ООН з прав людини), тема: Становище жінок в країнах Близького Сходу.

Кожній школі-учасниці буде наданий свій віртуальний тренер, який заздалегідь навчатиме онлайн учнів та допоможе якісно підготуватись до Моделі ООН.

Також звертаємо Вашу увагу ввечері у суботу 13 листопада відбудеться дипломатичний прийом, рецепція для делегатів. Усе буде як на справжньому прийомі делегатів країн ООН. Фуршет із закусками, знайомство, обмін думками щодо цілей сталого розвитку. Від кожного делегата потрібно представити якусь просту, але характерну національну страву, яку зможе скуштувати кожен (наприклад це можуть бути сосиски від делегата з Німеччини або червоний чай (ройбуш) від делегата Південно-Африканської республіки). Також просимо підійти творчо до свого образу, підібрати та привезти із собою невеличку деталь національного одягу країни делегата. Це може бути сорочка, капелюх, хустка або краватка чи прикраса. 

Для того, щоб взяти участь в Моделі просимо заповнити анкету для п’ятьох учнів 9-11 класів від навчального закладу. Школи-учасниці будуть відбиратись за найкращими мотиваційними листами учнів- претендентів. Крайній строк подачі заявки 10 жовтня 2021 року. 

Для уточнення деталей можна звертатися за телефоном (099)00-83-147 – івент-менеджерка БФ «Восток-СОС» Баннікова Світлана.

Усі витрати на проїзд (при наявності квитків), проживання та харчування компенсуються організаторами.

Документи для ознайомлення:

MUN Made Easy: How to Get Started with Model United Nations

Досвід участі в Львівській Моделі ООН представниць трьох шкіл Луганської області:

(https://vostok-sos.org//model-oon-vo-lvove-poezdka-za-vdohnoveniem-kak-ehto-bylo/)

(https://vs.strict.website//mezhdunarodnaya-model-oon-vo-lvove-vpechatleniya-ot-poezdki/).

Перша Модель ООН в Луганській області:

https://vs.strict.website/u-severodonecku-vidbulas-persha-model-oon-v-luganskij-oblasti/embed/

Друга науково-практична конференція  Модель ООН в Луганській області:

https://vs.strict.website/u-severodonecku-vidbulas-ii-naukovo-praktichna-konferenciya-model-oon-v-luganskij-oblasti/embed/

Третя науково-практична конференція  Модель ООН в Луганській області:

https://vs.strict.website/lll-model-oon/embed/

Четверта науково-практична конференція  Модель ООН в Луганській області:WordPress

https://vs.strict.website/iv-naukovo-praktychna-konferencziya-model-oon-v-luganskij-oblasti-yak-cze-bulo-foto-video/embed/
Новини