Забезпечили допомогою Пункти незламності на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Харківщині та Сумщині

Минулого тижня команда Благодійного фонду «Восток SOS» відвідала Пункти незламності на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Харківщині та Сумщині. Ділимося фотографіями з чергового візиту!

Протягом опалювального сезону 2022-2023 ми забезпечували місця тимчасового перебування в різних куточках України генераторами, старлінками, резервуарами для води та устаткуванням. Це дозволило пунктам підготуватися до можливих блекаутів восени та взимку.

Під час моніторингу команда БФ «Восток SOS» поспілкувалася з керівництвом загальноосвітніх закладів і громадських центрів, в яких розташовані Пункти незламності. Ми оцінили потреби населення та обговорили покращення якості гуманітарної допомоги для теплих точок, що готуються до наступного опалювального сезону. Команда фонду подолала близько 1,5 тисячі кілометрів і відвідала Запоріжжя, Павлоград, Старий Мерчик, Охтирку та Суми.

Виїзд у Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську та Сумську області відбувся в межах реалізації проєкту «Пункти обігріву та евакуація: надання допомоги постраждалому населенню України» за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.

Новини