unicef20 квітня об 11:00 у Сєвєродонецьку розпочне роботу найбільша молодіжна конференція “Знаю! Дію! Змінюю!”, яка присвячена питанню захисту прав дитини. Організаторами конференції виступають Благодійний фонд “Восток-SOS” та Громадська організація USOCTE.

Більше півтори сотні молодих учасників – школярів з Луганської та Донецької області зберуться у Готелі “Мир” разом з вчителями та впродовж дня будуть обговорювати виклики, з якими вони стикаються у школі та повсякденному житті. Використовуючи інтерактивні методи навчання в рамках конференції відбудеться серія воркшопів по вивченню Конвенції з прав дитини, а також за допомогою театральних методик  молодь отримає базові знання у сфері захисту прав людини.

В рамках конференції учасники матимуть нагоду поділитися враженнями, як в березні та квітні 2019 року стали вчителями для своїх одноліток та за методологією “рівний-рівному” обговорювали питання безпеки дітей  у прифронтових територіях, булінг у школі, доброзичливі стосунки та межі влади дорослих.

Конференція розпочне свою роботу о 10:00 у Готелі “Мир” (вул. Лисичанська,1, Сєвєродонецьк).

До участі запрошуються журналісти за попередньою акредитацією.

Контакти з організаторами: [email protected] +38 050-699-84-85

Молодіжна конференція “Знаю! Дію! Змінюю!” відбудеться в рамках проекту Благодійного фонду “Восток-SOS” та ЮНІСЕФ «Забезпечення захищеного середовища та доступу до психосоціальної підтримки для дітей та підлітків у Луганській області», який фінансується у рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги ЄС

Знімок екрана 2019-04-16 о 11.26.14

Share